Program Details

THE BASIC GOODNESS SERIES I - Podstawowa dobroć w życiu codziennym


with Chandali Pietrzykowska
October 18 / 6:30 PM - October 20 / 7:00 PM

Zapraszamy na pierwszy moduł Serii Podstawowej Dobroci zatytułowany:


"Kim jestem?"


Data: 18-20.10
Miejsce: ul. Śniadeckich 20/21 w Warszawie


SERIE PODSTAWOWEJ DOBROCI


"Kim jestem? Podstawowa dobroć bycia człowiekiem" to pierwszy z trzech nowych kursów zwanych SERIE PODSTAWOWEJ DOBROCI. Seria ta jest ukierunkowana na uniwersalne pytania, które pojawiały się w różnych postaciach w całej historii ludzkości, w większości kultur i tradycji. Drugi kurs nazywa się "Jak mogę pomóc? Podstawowa dobroć w społeczeństwie", a trzeci kurs jest zatytułowany "Co jest prawdziwe? Podstawowa dobroć rzeczywistości ". Kursy te mają na celu stworzenie społeczności edukacyjnych, gdzie ludzie mogą spotkać się i oddać się refleksji na temat własnego doświadczenia i świata wokół.


 


Generalnie SERIE PODSTAWOWEJ DOBROCI prezentują nauki w empiryczny sposób, z naciskiem na zrozumienie poglądu i znaczenia tych nauk, oraz tego jak mogą one być stosowane w naszym życiu. Ta seria jest podróżą przez całość poglądu i doświadczenia podstawowej dobroci - naszego osobistego doświadczenia, naszego doświadczenie z innymi, naszych relacji z rzeczywistością życia.


 


Oprócz zaproszenia ludzi do doświadczania pierwotnego przebudzenia i godności istoty ludzkiej, Serie Podstawowej Dobroci opisują także znaczenie rewolucji społecznej. Wizja Szambali nie jest ograniczona do indywidualnego przebudzenia, jest to wizja społeczeństwa ludzkiego.


 


Kursy te mogą być wzbogacające zarówno dla nowych, jak i doświadczonych praktykujących.


 


Ramowy plan programu:
- piątek, 18.10 godz.18.30 wykład otwierający
- sobota 19.10 9:30-19.00
- niedziela 20.10 9:30-17.30 po części oficjalnej planowany jest bankiet do godz 19.00


Koszt programu: 220 PLN
Członkowie Szambali: 180 PLN


Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: warszawa@shambhala.info
Możliwość rejestracji również na stronie: http://szambala.pl


 


Chandali Pietrzykowska


praktykuje Buddzym i Shambalę od ponad trzydziestu lat.


Obecnie jest starszą nauczycielką w tej tradycji i nosi tytuł Szastri.


Jak podkreśla miała wielkie szczęście uczyć się bezpośrednio od Czogjama Trungpy Rinpocze- mistrza buddyjskiego z Tybetu, obecnie uważanego za jedną z najważniejszych postaci w procesie adaptacji i zrozumienia tych nauk w dzisiejszej kulturze.


Pochodzi z Anglii, wzrastała w Kanadzie, przez wiele lat żyła we Francji, a obecnie mieszka w Polsce, w Szczecinie. Pasjonuje się poznawaniem różnych kultur, sposobów w jakie na siebie wpływają oraz nawiązują wzajemny dialog. Z zawodu nauczycielka j. angielskiego, prywatnie żona, matka, babcia oraz przyjaciółka dla swoich dwóch psów rasy Border Collie.


 


Has been a practitioner of Buddhism and Shambhala for over thirty years.


At present she is a senior teacher (shastri) for Shambhala International residing in Szczecin Poland.
She had the good fortune to be a student of Chogyam Trungpa, now seen as one of the most important figures in bringing the Buddhist teachings from Tibet and making them understandeable and applicable to our present culture.


Of European birth and growing up in Canada, living in France and now in Poland her interest and passion lie in understanding differnt cultural backgrounds and how they impact on how we communicate with each other. She is an English teacher by profession, wife, mother and grandmother and good friend to her two beloved Border Collies.

Go to Warsaw's website