Program Details

MIKSANG - Poziom1


with Hèlen Vink
October 24 / 7:30 PM - October 27 / 2:00 PM

Opis warsztatu:
Otwieranie Dobrego Oka jest wprowadzeniem do fotografii opartej na dyscyplinie i cieszeniu się bezpośrednim widzeniem i percepcją. Zaczynamy rozwijać umiejętność synchronizacji naszego umysłu i oka, dzięki czemu nasze nawykowe wzorce widzenia i klasyfikowania rozpuszczają się w momencie fantastycznie żywego postrzegania.


Podczas tego kursu, przy pomocy ćwiczeń wzrokowych i zadań fotograficznych, będziemy pracować nad odkrywaniem świata formy. Będziemypogłębiać zaufanie do naszej zdolności bezpośredniego jednoczenia się z tym, co widzimy, oraz pozostawania w pełni obecnymi z naszym postrzeganiem dzięki całkowitemu zrozumieniu jego właściwości. Wreszcie, z pomocą aparatu fotograficznego, będziemy rozwijać precyzyjną ekspresję naszego doświadczenia.


Szczegóły warsztatu:
Warsztat rozpoczyna się w czwartek o godz.19.30, wykładem wprowadzającym i pokazem slajdów.
Od piątku do niedzieli kurs będzie odbywał się w godzinach: 09.00 - 17.30 i będzie się składał z ćwiczeń wizualnych, zajęć w plenerze, wykonywania wyznaczonych zadań, wykładów oraz przeglądów wykonanych prac.


Wymagania:
Warsztat jest otwarty dla wszystkich, bez względu na doświadczenie w fotografowaniu.
Trzeba mieć ze sobą jedynie aparat cyfrowy i pewne doświadczenie w jego obsłudze.


Miejsce:
Warszawski Ośrodek Szambali
ul. Śniadenkich 20/21 (IV piętro)
Warszawa


Koszt programu: 430zł (łącznie z Miksang Reader)
Członkowie Szambali: 380 zł (łącznie z Miksang Reader)


Nauczycielka: Hèlen Vink studiowała fotografię I rzeźbę w Utrecht School of Arts w Utrechcie, w Holandii. O 1997 praktykuje medytację i studiuje Dharma Art i buddyzm. Mieszkała i pracowała w ośrodkach Szambali i buddyzmu we Francji i USA. Od 2006 praktykuje Fotografię Miksang a w 2008 została Certyfikowanym Instruktorem Miksang. Jest także nauczycielką medytacji.


FAQ - Najczęstsze pytania dotyczące warsztatów Miksang


Informacje dodatkowe


Warszawa Grupa Szambali
Grzesiek Popłoński - kliknij aby napisać e-mail

Go to Warsaw's website