Program Details

Trening Szambali - Poziom 1


with Tomasz Pietrzykowski & Chandali Pietrzykowska
March 15 / 7:00 PM - March 17 / 6:00 PM

Poziom I Treningu Szambali  "Sztuka bycia człowiekiem" jest weekendowym warsztatem medytacji opartej na uważności. Ta prosta, a jednocześnie głęboka i wymagająca technika, pozwala nam zatrzymać się, doświadczyć przebłysków otwartości, zaufania do siebie, łagodności - bezwarunkowego dobra, leżącego u
podstaw egzystencji.


Trening ma charakter świecki i jest otwarty dla wszystkich. Składa się z instrukcji do medytacji, sesji medytacyjnych, wykładów i dyskusji. Istnieje możliwość jego kontynuowania i uczestnictwa w kolejnych
poziomach Treningu oraz w kursie "Ścieżka Szambali: medytacja w życiu codziennym".


Udział w kolejnych stopniach jest możliwy wyłącznie po zaliczeniu Poziomu 1. Ze względu na wyjątkową pozycję Poziomu 1 w przebiegu całego Treningu Szambali zachęcamy do udziału również absolwentów wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych poziomów.


Sugerowana darowizna na pokrycie kosztów organizacyjnych - 300 PLN. Dla uczestników, którzy zgłoszą sie do 24 lutego, cena wynosi 200 PLN - warunkiem jest wpłacenie całej sumy za program w tym właśnie terminie.


W  indywidualnych przypadkach istnieje możliwość uzgodnienia innej kwoty lub rozłożenia jej na raty.


Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł, na niżej podany adres, z dopiskiem "Poziom 1".


Ośrodek Misyjny


Warszawska Grupa Szambali


ul. Obrońców Tobruku 18d/24


01-494 Warszawa


Nordea Bank Polska S.A.


nr konta: 02 1440 1299 0000 0000 0687 9179Go to Warsaw's website