Program Details

Trening Karuny


with Elisabeth Fey
February 15 / 7:00 PM - February 16 / 5:00 PM

 


Pod koniec 2013 r. po raz pierwszy w Polsce odbędzie się pełny 2-letni Traning Karuny

Wszystkich zainteresowanych tematami: psychologii, technikami medytacyjnymi, technikami stosowanymi w psychoterapii, filozofią buddyjską, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Wykładize 1-dniowym Warsztacie wprowadzającym do tego wyjątkowego Treningu.


Trening Karuny organizowany przez organizację UPAYA odbywa się w Europie od 1998 r.


WYKŁAD i WARSZTAT WPROWADZAJĄCY
DO TRENINGU KARUNY


        15 – 16 lutego - WARSZAWA


15.02, piątek, WYKŁAD o godz. 19:00
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, ul. Chodakowska 19/31


16.02, sobota, WARSZTAT, godz. 9:30 - 17:00
Ośródek Szambali, ul. Śniadeckich 20 m. 21 


UWAGA: aby uczestniczyć w 2-letnim treningu nie jest wymagany udział w programie wprowadzającym.
lisaElizabeth Fey studiowała psychologię i matematykę, ukończyła również szkolenia z psychoterapii, posiada licencję na wykonywanie zawodu w terapii behawioralnej. Od ponad 20 lat pracuje jako superwizor i jest wykładowca na Uniwersytecie w Bielefeld. Pracuje jako psychoterapeutka z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Podstawą jej pracy jest kontemplacyjne podejście buddyjskie. W 2001 roku ukończyła Trening Karuny i od tego czasu w swojej pracy wykorzystuje psychologię kontemplatywną. W tym samym roku tez dołączyła do zespołu szkoleniowego. Obecnie jest dyrektorką naukową Treningu Karuny.Opłata:
Wykład (w piątek) : 40 zł (jeśli ktoś bierze udział TYLKO w wykładzie)
Warsztat (w sobotę) :  220 zł  (uczestnicy całego warsztatu nie płacą za wykład w piątek).


Dla osób potrzebujących istnieje możliwość otrzymania zniżki.


INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

Edyta Wakowicz

info@karunatrening.plPoniżej kilka informacji nt. psychologii kontemplatywnej oraz Treningu Karuny


Psychologia kontemplatywna ma swoje źródła w buddyzmie oraz w metodach stosowanych w psychoterapii.  Program psychologii kontemplatywnej pojawił się na świecie po raz pierwszy w USA w roku 1970. Był on wynikiem współpracy nauczyciela buddyzmu tybetańskiego Czogiama Trungpy Rinpocze z zachodnimi psychiatrami i psychologami, których zainspirowały nowe możliwości terapeutyczne wynikające z buddyjskich poglądów oraz praktyki medytacji.


Trening Karuny jest szkoleniem, którego przedmiotem jest studiowanie i praktykowanie psychologii kontemplatywnej. Słowo Karuna pochodzi z sanskrytu i oznacza współczucie (ang. compassion). Trening jest skierowany do osób, które pracują zawodowo z ludźmi, jak i do tych, którzy są zainteresowani własnym rozwojem osobistym w oparciu o model kontemplatywny. Trening polega zarówno na poznawaniu teorii, jak i na wykonywaniu praktycznych ćwiczeń pozwalających zrozumieć w jaki sposób emocje i myśli wpływają na naszą percepcję świata. Trening ten koncentruje się na praktykowaniu uważności i świadomości oraz na pracy z procesem i pracy w grupie.


Program Treningu Karuny jest oparty na  dwuletnich stacjonarnych studiach (magisterium z Psychologii Kontemplatywnej) prowadzonych na Uniwersytecie Naropy, w Boulder, Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Trening Karuny jest prowadzony w Europie od 1998 roku.


Więcej o Treningu Karuny:   http://www.karunatrening.pl


w języku angielskim:  http://www.upaya.inf o/english/index.php?id=4110
w j. niemieckim: http://www.karuna.de/Go to Warsaw's website